Автор Тема: Ночная подводная охота в Украине по новому!  (Прочитано 264 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Нарушитель

 • Модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Спасибо
 • -Благодарил: 105
 • -Поблагодарили: 158
 • Сообщений: 1320
 • Коваленко В.В.
Как некоторые могут помнить, наша общественная организация «А.М.А.Т.О.Р.» одной из первых решала вопросы подводной охоты в ночное время суток, когда проблема состояла в том, что многие территориальные органы рыбоохраны, не знали, или не хотели понимать, что подводная охота в Украине разрешена.
Теперь же, это проблема всплыла с другой стороны, когда разрешенную в Украине подводную охоту хотят запретить.
Надоело приводить разумные доводы относительно того, что ночная подводная охота ничем не хуже всего остального разрешенного ночного рыболовства (любительского или промышленного). Поэтому, я решил обратиться в Держрибагенство (а затем в другие органы) приблизительно с таким письмом:
\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/
ЭТО МОЕ ЛИЧНОЕ МНЕНИЕ !!!      Skype: vialator13; Email: reef@mail.ua; моб: 0677331666, 0938812666, 0508114666

Оффлайн Нарушитель

 • Модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Спасибо
 • -Благодарил: 105
 • -Поблагодарили: 158
 • Сообщений: 1320
 • Коваленко В.В.
З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту «Правил любительського рибальства» (далі - проект Правил) Держрибагентство зробило оголошення про його публікацію.
Проект Правил розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства рибного господарства України: www.darg.gov.ua (розділ - «Діяльність»; підрозділ «Проекти документів»).
Відповідальний виконавець: Скляренко Іван Віталійович, начальник відділу охорони водних біоресурсів Управління охорони водних біоресурсів, регулювання рибальства та іхтіології Держрибагентства.
Згідно п. 6.4 Проекту Правил «Під час здійснення підводного полювання забороняється підводне полювання в темний час доби (пізніше години після заходу та за годину до сходу сонця), та підводне полювання із застосуванням джерел світла".
Згідно ст.. 6 Конституції України «Органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України».
Згідно ст.. 8 Конституції України « В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй».
Згідно ст. 22. Конституції України «Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».
Починаючи з моменту існування України, як самостійною та правової держави, усі громадяни України мали змогу скористатися своїм конституційним правом та займатися підводним полюванням в темний час доби із застосуванням джерел світла.
Тому напрошується питання: на яких науково-дослідних роботах, припущеннях, або інших фактах ґрунтується вимога щодо подібного порушення існуючих конституційних  прав і свобод громадян, яка проявляється у скасуванні існуючої правової можливості підводного полювання в темний час доби? Чи є вагомі юридичні підстави, щоб на підґрунті цих фактів/припущеннях порушити ст. 22 Конституції України (а за нею відповідно статті 6 та 8 Конституції України)?
Чи знають автори Проекту Правил діючу Конституцію України? Якщо не знають, то хто з керівництва Держрибагентства допустив таких некомпетентних осіб до розробки Проекту, та чи як скоро їх позбавлять такого права? А якщо вони знають Конституцію України, чи не являється їх подібні дії прихованою пропагандою порушення Конституційних основ нашої країни, або  якщо висловлюватись іншими словами – «національною зрадою»?
Чи підтримує діюче  керівництво Держрибагентства осіб, які своїми діями (свідомими або несвідомими) закликають до національної зради, шляхом підриву Конституційних основ нашої країни, за допомоги пропозиції порушити ст. 22 Конституції України (відповідно до цього ст.. 6 та 8 Конституції України), закликаючи у п. 6.4 Проекту Правил позбавити громадян України існуючого права займатися підводним полюванням у темний час доби?

Р.S.
До відома. Навіть пропозиція позбавити підводних мисливців не застосовувати джерела світла у день, в деяких умовах підводного полювання суперечить техніці безпеки, та може привести до смерті підводного мисливця. Якщо додати інші випадки, які пропонують автори Проекту Правил застосувати стосовно підводного полювання, можна припустити, що вони навмисно займаються геноцидом стосовно підводних мисливців. Цей факт треба також враховувати, але відповідати на нього саме зараз не обов’язково.
\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/
ЭТО МОЕ ЛИЧНОЕ МНЕНИЕ !!!      Skype: vialator13; Email: reef@mail.ua; моб: 0677331666, 0938812666, 0508114666